O nas

„Vizí společností Jacobs Clean Energy s.r.o. je poskytnout našim zákazníkům služby vždy včas, spolehlivě a v nejvyšší kvalitě. Naší činností chceme přispívat k ekonomickému růstu a udržitelnému rozvoji ve všech odvětvích, při důsledném zohlednění a zhodnocení principů ochrany přírody a životního prostředí. Při realizaci našich projektů využíváme kompletní portfolium schopností a znalostí jak naší české pobočky Jacobs Clean Energy s.r.o., tak celé společnosti Jacobs. působící ve více než 50 zemích světa a přejímáme zodpovědnost za dobré jméno celé společnosti.“

Petr Vymazal, Ředitel společnosti Jacobs Clean Energy s.r.o.


Společnost Jacobs Clean Energy s.r.o. (v minulosti Amec Foster Wheeler s.r.o. a INVEST Projekt s.r.o.) vznikla v roce 1990 jako specializovaná firma se zaměřením na služby podnikům, investorům a státní správě, v oblasti ochrany a tvorby životního prostředí v České republice a státech EU.

Jacobs Clean Energy s.r.o. je součástí sekce Critical Mission Solutions - International společnosti Jacobs a v rámci struktury společnosti je organizace zodpovědná za řízení operací v oblasti životního prostředí v regionu střední a východní Evropy.

Činnost společnosti je založena na odborné práci prostřednictvím svých expertů (15 stálých zaměstnanců), kteří jsou držiteli řady profesních osvědčení a autorizací. Společnost Jacobs Clean Energy s.r.o. řešila stovky projektů v průmyslu, energetice, dopravě, obchodu, logistice, hornické činnosti, odpadovém hospodářství a dalších oborech.

Společnost Jacobs Clean Energy s.r.o. splňuje požadavky specifických standardů a souboru auditních kritérií dle ČSN EN ISO 9001:2008, čímž se Jacobs Clean Energy s.r.o. stává certifikovanou společností dle standardu ISO 9001. Certifikát vydaný společností LRQA naleznete zde a politiku kvality, kterou přijala celá mezinárodní společnost Jacobs zde.